Dlaczego zakup kosztów u nas jest bezpieczny?

Wielu naszych Klientów chce zaoszczędzić na podatku dochodowym lub VAT, ale obawia się o swoje bezpieczeństwo i ma wątpliwości, czy zakup kosztów jest dobrym rozwiązaniem.

Tak się składa, że możemy zagwarantować Państwu absolutne bezpieczeństwo współpracy. Dlaczego? Oto kilka najważniejszych powodów:

 1. Wszystkie oferowane przez nas faktury są legalnie wystawiane i księgowane
  Oferujemy koszty VAT (faktury) wyłącznie od legalnie działających, sprawdzonych i wiarygodnych wystawców. Wszystkie sprzedawane dokumenty są dokładnie i rzetelnie księgowane. Ewentualna kontrola skarbowa, nawet krzyżowa nie wykryje, więc najmniejszych nieprawidłowości.
 2. Gwarantujemy bezpieczną korespondencję
  Nasz serwer pocztowy znajduje się poza polskim terytorium, całą korespondencję bezzwłocznie pobieramy z serwera, a dyski szyfrujemy.
 3. Doskonale znamy prawo podatkowe
  Doskonale znamy się na prawie podatkowym, więc służymy Państwu pomocą i doradztwem w przedmiocie zakupu faktur (kosztów VAT).
 4. Jesteśmy nastawieni na stałą współpracę
  Naszym celem jest stała i wieloletnia współpraca z Klientami, więc o Państwa interes dbamy równie mocno, jak o nasz własny.

Gwarantujemy profesjonalizm, bezpieczeństwo i rzetelność. Nasza oferta to najkorzystniejszy sposób na zakup kosztów VAT, zoptymalizowanie podatków i rozwój Państwa biznesu.